Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Підтяжка грудей (мастопексія)

підтяжка грудей, мастопексіяЗ віком, фасціальні і зв'язкові структури молочної залози частково втрачають свою еластичність, розтягуються, що призводить до її провисання. Вагітність, лактації часто призводять до зменшення обсягу залізистої тканини, що ще більше посилює птозування (опущення) залози. Ці негативні зміни зачіпають самооцінку жінки, створюють додатковий дискомфорт.

Птозування - процес природний, і при значних розмірах молочних залоз - неминучий. Але далеко не у всіх жінок зміни прогресують і проходять всі етапи. Дуже велике значення має відповідність між шириною основи молочної залози і її висотою. Якщо це відповідність 4:1, то до опущення залози передумови практично відсутні. Але при пропорції 3:1 і менше провисання залози обов'язково настане.

Виділяють три стадії птозу залози:
  • Птоз 1 ступеня - сосок розташовується на рівні субмамарної борозни, або на 1 см. нижче неї.
  • Птоз 2 ступеня - сосок розташовується від 1 до 3 см. нижче субмамарної борозни.
  • Птоз 3 ступеня - сосок опущений більш, ніж на 3 см. нижче субмамарної борозни і розташовується у найнижчій частині залози.

Залежно від ступеня птозу, наповненості залози, рівня фіксації її на грудній стінці, відповідності лінійних пропорцій вибирається той чи інший спосіб хірургічної корекції її форми.

перація підтяжка грудей

підтяжка грудей, мастопексія Мастопексия є однією з найбільш затребуваних операцій. Розроблено десятки способів підтяжки грудей, кожен з яких має свої переваги і в той же час певні недоліки. Основні завдання мамопластики зводяться до усунення птозу залози, установки САК (сосково-ареолярного комплексу) в належну позицію, створення достатнього наповнення верхньої півсфери залози. Всі ці фактори є невід'ємними складовими позитивного образу. В цей же час хірург має прагнути до мінімізації післяопераційних рубців і дотримання всіх протирецидивних заходів.

При вираженій інволюції (зменшення обсягу залозистої тканини), мастопексію доводиться доповнювати або установкою імплантатів, або ліпофілінга (пересадкою аутожиру).

Анестезія: найбільш раціонально використовувати загальний наркоз у поєднанні з місцевою інфільтраційною анестезією.

Тривалість операції «підтяжка грудей»: від 2 до 3 годин.

Після операції

Після мастопексії пацієнтка перебуває в клініці під наглядом медичного персоналу 24 - 48 годин. Огляди і перев'язки призначаються індивідуально, залежно від ступеня операційної травми. Відразу ж після хірургічного втручання, надівається компресійна білизна. Її необхідно носити до закінчення одного місяця після операції. Ця білизна підтримує залозу, поки остаточно не закріпляться тканини і не заживуть шкірні розрізи. У перший тиждень після підтяжки грудей, відзначається помірна болючість, дискомфорт під час руху. Неприємні відчуття поступово зменшуються і днів через 10 - 15 можна поступово відновлювати звичну фізичну активність. Остаточне формування рубців триває 10-12 місяців.

Схожі послуги
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016