Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Страх перед пластикою

Багато пацієнтів відчувають страх перед пластичною операцією. Це нормальна реакція організму на складну ситуацію. Не варто ігнорувати свій тривожний стан, зважте всі причини, які могли викликати страх і зберіть максимум інформації про майбутню процедуру.

Причини страху перед пластикою

Щоб позбутися страхів, необхідно з'ясувати їх природу. Багато пацієнтів бояться лягати на операційний стіл, тому що побоюються не прокинутися після наркозу або прокинутися під час операції. Джерелом хвилювання і тривоги стає тривалий період реабілітації, болючість і виражені сліди втручання на прооперованій ділянці.

У мережі існує велика кількість знімків до і після, що ілюструють невдалі зміни в зовнішності після збільшення грудей, ринопластики або ліпосакції. Але варто знати, що такий результат виходить найчастіше при недотриманні пацієнтом рекомендацій по догляду за прооперованою областю або зверненні до недосвідченого хірурга.

Як подолати страх?

Перед тим, як зважитися на пластику, оцініть всі за і проти. Чи дійсно вам потрібна серйозна корекція, порадьтеся з родичами і близькими, при необхідності відвідайте психолога. Можливо, психолог допоможе вам подолати комплекси, пов'язані із зовнішністю, або недоліки, які ви хочете змінити, можна приховати за допомогою косметики і правильно підібраного одягу. Якщо ви впевнені в необхідності пластики, варто зібрати максимум інформації про пластичну операцію. Страх, пов'язаний із наркозом, повністю позбавлений підстав. Сучасні препарати, які використовуються для загальної анестезії, не приносять шкоди організму, раннє пробудження або невихід з-під наркозу повністю виключені. Підійдіть уважно до вибору клініки, проконсультуйтеся з пластичним хірургом, вивчіть відгуки про його роботу, знімки пацієнтів до і після.

Важливо чітко уявляти бажаний результат. Повідомте про свої побажання лікаря, щоб він зміг оцінити можливість отримання такого результату. Пластичний хірург визначить методику проведення операції, розповість вам про підготовку, техніку проведення, тривалість реабілітаційного періоду, можливі ускладнення. Важливо враховувати, що складно передбачити реакцію організму на втручання, навіть дуже досвідчений лікар не зможе захистити вас від деяких ускладнень. Після пластичної операції завжди слідує період реабілітації, протягом якого вам доведеться обмежити фізичну активність, доглядати за місцем втручання, відмовитися від шкідливих звичок.

Також хвилювання можуть викликати можливі шрами і дефекти після втручання. Це залежить від складності корекції. Сучасні методики припускають мінімальне висічення тканин на непомітних ділянках, роботу з тонкими інструментами, накладення косметичних швів. Тому в інтересах лікаря зробити сліди втручання повністю непомітними. Відповісти на питання про можливість утворення і типі шрамів та дефектів може тільки пластичний хірург.

Не бійтеся ставити всі ваші запитання в процесі підготовки. Повна поінформованість про всі нюанси проведення пластики дозволить вам зважити всі за і проти і позбутися страху.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
29-11-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Ліпосакція - ефективний спосіб позбавлення від підшкірного жиру в області живота. В результаті пластичної операції можна отримати чіткий силует, без шрамів та слідів втручання. Види ліпосакції зони живота Корекція може проводитися двома методами: вакуумним і тумесцентним. При використанні вакуумної методики через проколи на шкірі діаметром 0,3-0,5 см хірург вводить спеціальні канюлі, які під'єднані до вакуумного апарату.
Гінекомастія - зростання грудних залоз за жіночим типом у чоловіків. Ступінь вираженості грудних залоз може варіюватися від 1 см до досягнення розмірів повноцінної жіночої молочної залози. Порушення не приносить чоловікові фізичного дискомфорту, але вносить дисбаланс у чоловічий образ і викликає психологічний дискомфорт. Анатомічні типи гінекомастії Гінекомастія має три типи: Справжня патологія - утворюється в результаті зростання залозистої тканини.
Хімічний пілінг обличчя - видалення верхніх, відмерлих шарів тканин за допомогою кислотних розчинів. Сама процедура являє собою обробку верхнього шару шкірних покривів засобами, що мають у складі кислоту, але при неправильному проведенні роз'їдаюча дія може бути надмірною і призвести до опіків і набряклості.
Одним з побічних ефектів ін'єкційного збільшення губ є утворення ущільнень. Вони можуть сформуватися в результаті неправильного дотримання техніки процедури збільшення або через особливості організму. Причини появи ущільнень Ущільнення бувають кількох видів. Вони можуть проявлятися у вигляді скупчень гіалуронової кислоти під шкірою губ. Також наслідком може бути гранульома, яка проявляється у вигляді вузликів на поверхні шкіри. Фіброма легко прощупується руками і формує асиметрію губ.
Одним з щадних і ефективних способів корекції вікових змін є контурна пластика з використанням гіалуронової кислоти. Якщо довірити виконання процедури досвідченим лікарям і дотримуватися всіх правил догляду, ви зможете позбутися від виражених зморшок і зробити вилиці або губи більш вираженими. Процедура контурної пластики Суть процедури полягає у введенні спеціального наповнювача - філера в область під зморшками.