Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Опік після хімічного пілінгу - що робити?

Опік після хімічного пілінгу: що робити фото 1 Хімічний пілінг обличчя - видалення верхніх, відмерлих шарів тканин за допомогою кислотних розчинів. Сама процедура являє собою обробку верхнього шару шкірних покривів засобами, що мають у складі кислоту, але при неправильному проведенні роз'їдаюча дія може бути надмірною і призвести до опіків і набряклості.

Причини опіку після пілінгу:

  • неправильне дозування засобів, що мають у складі кислоту;
  • вплив на травмовані ділянки обличчя;
  • тривалий вплив речовини на тканини;
  • індивідуальна непереносимість препаратів.

Варто відзначити, що після проведення глибокого пілінгу обличчя або лазерної шліфовки поява почервоніння є природною реакцією.

Симптоми та класифікація опіків

Деякі види процедури вимагають появи опіків, як результату ефективного видалення відмерлого шару шкіри. Якщо обробка була проведена правильно, то симптоми зникнуть самостійно.

Після проведення пілінгу ви можете спостерігати сильне почервоніння, також варто готуватися до появи свербежу, набряклості, лущення і утворення кірочок. Якщо вам було проведено поверхневий або серединний пілінг, подібних проявів бути не повинно. Якщо ви є володаркою тонкої і чутливої шкіри, при проведенні поверхневої або серединної процедури можуть спостерігатися незначні почервоніння, які можна віднести до опіку першого ступеня.

Небезпека сильних хімічних опіків:

  • потрапляння інфекції до травмованих ділянок обличчя;
  • загострення хронічних захворювань (дерматит, акне, себорея та ін.);
  • утворення кіст;
  • атрофія шкірних покривів;
  • депігментація;
  • гіперпігментація;
  • утворення рубців;
  • утворення демаркаційної лінії - чіткої межі між травмованими і здоровими ділянками тканин.

Опік після хімічного пілінгу: що робити фото 2 Про розвиток ускладнень і сильне травмування тканин говорять стійкі симптоми, які тримаються більше 2-3 днів після сеансу.

Догляд за опіком після хімічного пілінгу

Щоб мінімізувати легкі прояви, можна обробляти уражені ділянки зволожуючими кремами. Також зверніть увагу на препарати, що містять Пантенол. До числа загальних рекомендацій відноситься відмова від відвідування солярію і тривалого перебування на сонці, обов'язкове використання сонцезахисних кремів, відмова від жирних, гострих і солоних страв. Заборонено очищати обличчя з милом і лосьйонами, що містять спирт.

Якщо в результаті процедури розвинулася сильна травма, потрібні більш серйозні заходи. Зверніться до свого косметолога, щоб він призначив вам лікувальний засіб. Він може випускатися у вигляді мазі або лосьйону. Його наносять на уражену ділянку 1-4 рази на добу. Якщо мало місце зараження, то рекомендується використання знезаражувальних засобів разом з антибактеріальною терапією.

Також в аптеці можна придбати антисептичні і зволожуючі засоби, розроблені спеціально для догляду після агресивного хімічного пілінгу.

Якщо сталося обширне травмування, може бути використаний плазмоліфтинг - відновлення тканин шляхом ін'єкцій плазми власної крові.

Профілактика

Необхідно попередньо підготувати шкіру до проведення агресивного очищення. Якщо на обличчі є пошкодження, акне, вугри, їх необхідно попередньо вилікувати. За 2 тижні до сеансу заборонено відвідування солярію і тривале перебування на сонці. Також проведенню процедури передує консультація косметолога, в ході якої визначається стан покривів і допустима глибина впливу.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
09-11-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Одним з побічних ефектів ін'єкційного збільшення губ є утворення ущільнень. Вони можуть сформуватися в результаті неправильного дотримання техніки процедури збільшення або через особливості організму. Причини появи ущільнень Ущільнення бувають кількох видів. Вони можуть проявлятися у вигляді скупчень гіалуронової кислоти під шкірою губ. Також наслідком може бути гранульома, яка проявляється у вигляді вузликів на поверхні шкіри. Фіброма легко прощупується руками і формує асиметрію губ.
Одним з щадних і ефективних способів корекції вікових змін є контурна пластика з використанням гіалуронової кислоти. Якщо довірити виконання процедури досвідченим лікарям і дотримуватися всіх правил догляду, ви зможете позбутися від виражених зморшок і зробити вилиці або губи більш вираженими. Процедура контурної пластики Суть процедури полягає у введенні спеціального наповнювача - філера в область під зморшками.
Успішність пластики грудей та естетичність результату багато в чому залежать від післяопераційного догляду. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, то ви отримаєте саме той результат, якого бажали, і не зіткнетеся з ускладненнями. Реабілітаційний період В середньому період реабілітації після маммопластики триває близько 6 тижнів. Цей термін може змінюватися в залежності від складності проведеної операції.
Багатьох жінок, які бажають зробити пластику грудей, зупиняє страх можливих порушень лактації після операції. Пластика молочних залоз є складною операцією, але при якісному її виконанні ніяк не відбивається на здатності жінки до лактації. Безпека лактації з імплантами При встановленні імпланту залози, які відповідають за вироблення молока, не задіяні. Він встановлюється під м'яз і залози, що абсолютно не заважає процесу лактації.
23 вересня 2017 року в Києві компанія «ПОЛІТЕХ ХЕЛС Україна» за підтримки Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів провела воістину градіозне міроприємство - міжнародний майстер-клас: "Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості", на яке був запрошений всесвітньо відомий пластичний хірург, талановитий лектор, професор пластичної хірургії університету Падуї (Італія)  Маріо Пеле Чераволо.