Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як зробити ямочки на щоках?

Як зробити ямочки на щоках? Всенародні улюблениці: Ліза Боярська, Айшварія Рай, Кейт Мідлтон - щасливі володарки не тільки краси, слави і зоряного статусу, а й ще однієї дивовижної родзинки - ямочок на щоках. Саме вони надають усмішці особливий юнацький запал, щирість і шарм. Не випадково їх ще називають «міткою щастя».

Далеко не кожен з нас обдарований природою ямочками на щоках. А деяким настільки хочеться наблизитись до цієї чарівності, що в хід йдуть всі відомі людству способи: від макіяжу до пластичної хірургії. Але в чому ж секрет їх появи і чому не кожному так щастить?

Як виникають ямочки?

Багато хто здивується, але з медичної точки зору так звана «мітка щастя» - це всього-на-всього спадковий генетичний дефект. Його особливість полягає в наступному:

  1. М'яз вилиць, що має V-подібну форму, відповідає за формування посмішки і контролює рух куточків роту. Аномальна поведінка одного з пучків м'яза, яке спостерігається приблизно у 25% населення, призводить до його припаювання до дерми щоки. Відповідно, регулярний рух лицьових м'язів призводить до того, що ця ділянка втягується всередину, створюючи відповідні поглиблення.
  2. У малюків ямочки на щоках особливо виражені через підшкірний жир, який піднімає оточуючу їх поверхню. З плином років жирова клітковина стоншується і «мітки щастя» стають практично непомітними або абсолютно розгладжуються.
  3. Варто відзначити, що в генетиці ці поглиблення відносять до домінантних ознак. Тому якщо хоча б у одного з батьків він присутній, то ймовірність того, що він передасться дітям - дуже велика.
  4. Природні ямочки можуть бути розташовані як завгодно. Якщо ж ви вирішили звернутися до пластичного хірурга з метою їх штучного створення, то може бути підібрана будь-яка конфігурація, відповідно до ваших побажань.

Чому оточуючим подобаються ямочки на щічках?

Як зробити ямочки на щоках? Ямочки на щічках завжди додають зовнішності людини грайливість, романтичність і навіть деяку дитячу безпосередність. До того ж, багатьом чоловікам подобаються саме дівчата з такою щирою посмішкою, чарівністю і жіночою привабливістю, які автоматично забезпечують «мітки щастя». Тим більше, що їх власники вважаються більш щасливими.

Хірургічне рішення - дімпл-ектомія

За статистикою, всього 1 з 4 людей має ямочки на обличчі. Тому іншим бажаючим їх отримати не залишається нічого іншого, окрім як зробити невелику операцію - дімпл-ектомія.

Про процедуру

На консультації у пластичного хірурга ви зможете обговорити всі подробиці майбутньої операції: визначитися з конфігурацією, розміром, глибиною, формою і бажаним ефектом. Процедура - абсолютно універсальна. Вона підходить кожному, незалежно від товщини жирового прошарку, типу обличчя і стану шкіри. Однак, не варто забувати, що операція несе незворотні наслідки. У підсумку, ви не зможете повністю позбутися від заглиблень, можливо буде тільки трохи зменшити їх глибину, але для цього буде потрібна повторна операція.

Як проходить операція?

Дімпл-ектомія виконується наступним чином:

  1. Хірург відзначає на щоці те місце, де буде створена ямочка.
  2. Здійснюється місцева анестезія.
  3. На внутрішній стороні щоки трохи надрізається слизова оболонка.
  4. У цьому місці лікар видаляє жирові грудочки (методика схожа з процесом резекції жирового тіла щоки).
  5. Потім м'які тканини оперованої зони стягуються за допомогою хірургічної нитки, що і призводить до появи заглиблень.

Як зробити ямочки на щоках? Для того, щоб зробити операцію, потрібно не більше години. Незважаючи на невеликий набряк в області щік, пацієнт може відразу вирушати додому.

Реабілітація

Ямочки на щоках з'являються відразу ж після хірургічного втручання. Протягом 1 місяця хірургічні нитки розсмокчуться і вони будуть з'являтися тільки при посмішці або жвавій міміці. Можливі болі легко зняти за допомогою болезаспокійливого препарату, призначеного пластичним хірургом. Як і при контурній пластиці, перебування в стаціонарі не потрібно.

Протипоказання:

  • необхідно регулярно використовувати антибактеріальні розчини для полоскання порожнини рота;
  • перші 2-4 дні після дімпл-ектомії не можна вживати тверду їжу.

Альтернативні методи

Як стверджують деякі інтернет-ресурси, існують способи зробити милі ямочки на щічках без дімпл-ектомії. Найбільш популярними є:

  • Макіяж. Короткочасний ефект цілком можливо отримати за допомогою косметики. Однак варто враховувати, що необхідно мати достатній досвід нанесення макіяжу, в іншому випадку, ваші старання можуть призвести до ефекту бруду на обличчі. І не забувайте, що цей метод доречний тільки для фотосесії, а не для повсякденного життя.
  • Вправи. Деякі стверджують, що регулярні тренування м'язів обличчя приведуть до появи заглиблень на щоках. Як ми вже з'ясували, вони утворюються за абсолютно інших причин. Але вправи для м'язів обличчя в будь-якому випадку нікому не завадять.
  • Пірсинг щік. Це цілком доступний спосіб. Але не варто забувати, що сережка на обличчі підійде не кожному. За рекомендаціями інтернет-користувачів через кілька місяців сережку необхідно зняти, і сполучна тканина, що утворилася на шкірі на місці проколу створить ілюзію ямочки. Не варто забувати, що вона буде видима завжди, навіть без посмішки. До того ж, на місці пірсингу може з'явитися келоїдний рубець.

Перш ніж зважитися на кардинальні заходи, краще «приміряти» ямочки за допомогою макіяжу. Якщо виявиться, що вони дійсно вам пасують, варто відразу звернутися до висококваліфікованих фахівців і зробити дімпл-ектомію, а не ризикувати власною зовнішністю, експериментуючи з методами, ефективність яких не доведена медициною. Адже саме від якості роботи лікаря залежить отриманий результат будь-якої операції: від дімпл-ектомії до чек-ліфтингу та збільшення грудей.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-06-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

До недавнього часу косметична хірургія вважалася прерогативою жінок. Але зараз все більше чоловіків звертаються до допомоги пластичних хірургів для корекції рис обличчя, обрисів тіла. Найбільше число звернень від представників сильної статі фіксують з приводу ринопластики або поліпшення м'язового рельєфу. Але в останні роки помітно зріс чоловічий інтерес до ліпосакції.
Косметична хірургія відкрила перед жінками широкі можливості в підтримці молодості й краси тіла. Серед великої кількості процедур все більшим попитом користується ліпофілінг. Малоінвазивна операція дозволяє змінити рельєф гомілок або стегон, відновити молодість рук, але особливий інтерес викликає методика омолодження шкіри обличчя за допомогою введення власних жирових клітин пацієнта.
Плазмоліфтинг для волосся - це лікувальна косметична ін'єкційна процедура, метою якої є припинення випадання волосся. Сеанс полягає у введенні плазми крові пацієнта в покрив волосистої частини його голови. В результаті поліпшується стан волосся, пасма стають блискучими та еластичними, стимулюється ріст нових волосків. Препарат виготовляється з 45-60 мл венозної крові клієнта. За допомогою техніки центрифугування вона перетворюється в PRP-гель.
Порушення обміну речовин, спадковість, гормональні сплески під час вагітності і статевого дозрівання - лише деякі причини виникнення акне і прищів. У боротьбі з ними доводиться зіткнутися зі ще однією непростою проблемою - рубцями. Найбільш поширеними причинами їх появи є: Спроби самостійно позбавитися від проблеми шляхом видавлювання, які тільки погіршують ситуацію, травмуючи шкіру. Неправильне лікування вугрового висипання. Не варто недооцінювати цю проблему.
Шкірні пори виконують ряд важливих функцій, від яких залежить якість нашої шкіри: виводять з організму продукти обміну речовин, регулюють температуру тіла, беруть участь у водно-сольовому обміні. Однак, нормальний перебіг цих процесів може бути порушений через надлишок шкірного жиру, шар якого виділяється сальними залозами, забиває канальці пор, внаслідок чого вони розширюються. Найбільш "наочною" зоною прояву проблеми є так звана Т-зона (підборіддя, ніс і лоб).