Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як позбутися від темних кіл під очима

Як позбутися від темних кіл під очима Набряки, мішки, темні кола під очима асоціюються у більшості людей з перевтомою і недосипом. Вони додають віку, надають виснажений і змучений вигляд обличчю. Однак, дані ознаки можуть сигналізувати і про більш серйозні захворювання. Незалежно від причини виникнення, багато представниць прекрасної статі мріють прибрати їх, якщо не назавжди, то надовго. Для цього можна використовувати макіяж, грамотний догляд, уколи краси, а найкраще, - налагодити режим дня і вести здоровий спосіб життя.

Чому з'являються темні кола під очима?

Саме анатомічна будова даної області розташовує до появи кіл і мішків. Дуже тонкий епідерміс, недолік еластинових і колагенових волокон, сальних залоз, а також близько розташована венозна сітка. Саме вона надає блакитний відтінок шкірі під очима при нестачі сну.

Основні винуватці появи цих неприємних явищ:

  1. Зміни в силу віку. Через уповільнення мікроциркуляції, зниження вироблення свого колагену, стоншування підшкірно-жирової клітковини, погіршення стану і так вразливої і сухої шкіри повік прогресує з роками. Еластичність і щільність покривів стає нижче, частіше з'являються мішки і круги.
  2. Стреси, перевтома, безсоння порушують роботу судин, відтік лімфи сповільнюється, що провокує темні кола і набряки.
  3. Генетична схильність. Прозора і чутлива шкіра, схильність до куперозу, алергічні реакції зазвичай є спадщиною предків.
  4. Порушення в організмі. Проблеми з нервовою і ендокринною системою, судинами, серцем, печінкою, нирками та іншими органами викликають подібні дефекти.
  5. Неправильний спосіб життя. Затримка або нестача рідини в організмі, зловживання солоними, смаженими, консервованими продуктами, алкоголь, куріння, надмірної кількості кофеїну, відсутність режиму сну і відпочинку, сидяча робота - все це сприяє мішкам і колам під очима.
  6. Гормональні зміни і зловживання сонячними променями, можуть викликати гіперпігментацію в цій області.

Визначення причини - це початок шляху по боротьбі з некрасивими темними колами.

Способи позбавлення від мішків і кіл під очима

Профільні фахівці і лікарі допоможуть знайти винуватця дефекту. Якщо причина в захворюванні, його потрібно лікувати. Коли з організмом все в порядку, то можна замаскувати кола декоративною косметикою, підібрати грамотний догляд, налагодити режим або спробувати ін'єкційні засоби. Відмінний омолоджуючий ефект зони навколо очей дає блефаропластика, за рахунок підтяжки області нижньої повіки і видалення зайвих тканин.

Регулярний догляд за шкірою навколо очей

Косметолог допоможе підібрати відповідні антивікові засоби від припухлостей і темних кіл, в яких містяться речовини, які борються з набряком:

  • гіалуронова кислота - головний зволожувач тканин;
  • пептиди, які тонізують і виводять токсини;
  • кофеїн, який поліпшує кровообіг, що розганяє лімфу, перешкоджаючи набряки;
  • колаген, еластин - це пружність і еластичність покривів;
  • антиоксиданти - проти раннього старіння клітин;
  • вітаміни А, С, Е, підвищують місцевий імунітет, освітлюючи шкіру, активують неоколлагенеза, що перешкоджають запалень;
  • екстракти водоростей або каштана - дренажний ефект;
  • ментол, м'ята - для охолодження ніжної шкіри.

Як позбутися від темних кіл під очима Наносити засоби для повік потрібно регулярно за 1,5-2 години до того, як лягати спати. А макіяж з очей необхідно прибирати ніжними, акуратними рухами, щоб мінімально травмувати шкіру. Для приведення епідермісу в тонус, вранці можна протирати обличчя кубиками льоду або прикладати до очей на хвилинку холодні ложки. Влітку, рекомендовано використовувати сонцезахисні креми.

Харчування і сон

Збалансований режим дня з періодами відпочинку, перервами і без зайвих навантажень - розкіш в сучасному світі. Однак, щоб позбутися від проблеми, необхідно його дотримуватися. А повноцінний сон по 7-8 годин з 22 годин вечора до 4 ранку - не тільки прибере круги під очима, а й дасть омолоджуючий ефект. Так як гормон молодості - мелатонін виробляється саме в глибокій фазі сну в темряві. Щоб не було набряків, краще не пити за 2 години до того, як лягати спати, особливо чаю і кави.

Вживання різних продуктів, фруктів і овочів, достатня кількість води (не менше 1, 5 літра на добу), допоможуть зберігати збалансований рівень гідратації, вітамінів, мінералів і мікроелементів в організмі для його злагодженої роботи. Обмеження кави, алкоголю, куріння, солоних і копчених страв - позитивно позначаться на здоров'ї загалом і на зоні навколо очей зокрема. Ну а фізичні навантаження, спорт і свіже повітря будуть підтримувати загальний тонус життя.

Макіяж

Як можна приховати кола за допомогою декоративної косметики:

  1. Потрібно нанести крем під очі.
  2. Можна скористатися корекцією кольором при дуже темних колах. Щоб замаскувати синяву, підійде рожевий, лососевий, помаранчевий та інші теплі відтінки. Для приховування коричневого кольору можна взяти коректор з жовтизною.
  3. Далі йде консилер, що містить в складі світловідбиваючі частинки.
  4. Вологим спонжем або пушком потрібно нанести пудру на шкіру під очима. Таким чином, консилер не заб'є пори і зморшки за цілий день.

Також, хороший ефект дає перманентний макіяж, коли в область нижньої повіки вводять пігмент більш світлого відтінку, який перекриває темний тон.

Ін'єкційні методики

Для боротьби з темними колами внаслідок процесів природного старіння, рекомендовані безпечні і дієві інновації естетичної косметології, у вигляді ін'єкцій:

  • контурна пластика з використанням філерів на основі гіалуронової кислоти. Вони вколюють в глибинні рівні периорбитальної зони (навколо очей), піднімаючи запалі області, стаючи буфером між верхнім шаром шкіри і кровоносними судинами. Що візуально прибирає проблему терміном до року;
  • біоревиіталізація зони. Ін'єкції біоревіталізантів за 4-6 процедур надовго приберуть набряки, мішки і круги, підвищать тонус шкіри, розгладять мімічні зморшки, поліпшать загальний стан і зовнішній вигляд шкіри;
  • ліпофиілінг - процедура, при якій робляться ін'єкції власного жиру людини в зону нижньої повіки. При цьому, епідерміс розтягується, зазор між ним і судинами зростає, внаслідок чого стає не видно кіл. До того ж, аутожир, який береться із зони з надлишком (сідниці, живіт), "рідний" для організму, не викликає алергій і ускладнень.

У Клініці пластичної косметичної хірургії розберуться з причинами цих неприємних і заважаючих дефектів, якщо не назавжди, то максимально надовго. Щоб ранкове відображення в дзеркалі радувало кожен день!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
18-02-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Будь-яка представниця прекрасної статі прагне якомога довше зберегти свою молодість і красу. Саме руки, а також шия, є істинними маркерами старіння жінки. Однак, грамотний догляд, на додаток до малоінвазивних методів ін'єкційної терапії, таким як, плазмоліфтінг або біоревіталізація, допомагають уповільнити зміни в силу віку. Вікові зміни шкіри на руках Час не щадить нікого. Кому, як не жінкам, даний факт відомий краще за всіх.
Чи не посперечаєшся з тим фактом, що для нормального функціонування шкіри обличчя, необхідний регулярний догляд, що складається також і з професійного очищення. Поряд з хімічним пілінгом існує його механічний різновид - дермабразія, що включає в себе мікродермабразію кристалами оксиду алюмінію або алмазу, а також шліфування фрезою.
Чим би було наше життя, якби не свята, особливо зимові, коли хочеться як ніколи вірити в новорічне диво? Кожна людина, зокрема, представниця прекрасної статі, прагне зустріти їх у всеозброєнні. І це означає не тільки новий наряд і зачіску, а й світитися красою, здоров'ям і свіжістю обличчя. У цьому можуть допомогти різні косметичні процедури, спрямовані на зволоження, розгладження рельєфу і поліпшення кольору обличчя.
Пластична хірургія допомагає кардинально вирішити проблему зовнішності, тому до неї вдаються в тих випадках, коли естетичні процедури не дають належного ефекту. Операції по збільшенню грудей посідають перше місце за популярністю серед жінок. Пластика може викликати ускладнення, як загального, так і специфічного характеру. У 10% жінок може виникати такий побічний ефект, як контрактура. Щоб позбутися від таких наслідків, потрібно звернутися в клініку.
Мамопластика дає можливість жінкам додати округлості і збільшити в об’ємах груди, надати впевненості і нарешті знайти бажаний розмір, а також допомагає скорегувати наслідки травм або операцій на молочних залозах. Але бувають ситуації, що діагноз фіброзно-кістозна мастопатія виявляють уже при проведенні обстежень з підготовки до операції, і як бути в такій ситуації. Чи можна проводити маммопластику і чи не зашкодить це здоров'ю.