Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Догляд за обличчям після контурної пластики

Догляд за обличчям після контурної пластики фото 1 Одним з щадних і ефективних способів корекції вікових змін є контурна пластика з використанням гіалуронової кислоти. Якщо довірити виконання процедури досвідченим лікарям і дотримуватися всіх правил догляду, ви зможете позбутися від виражених зморшок і зробити вилиці або губи більш вираженими.

Процедура контурної пластики

Суть процедури полягає у введенні спеціального наповнювача - філера в область під зморшками. В результаті чого ділянка шкірного покриву піднімається і залом на шкірі розгладжується.

Переваги методики:

  • виражений результат одразу після сеансу;
  • невеликий перелік протипоказань;
  • тривалість операції становить 30-40 хвилин;
  • природний результат;
  • відсутність вікових обмежень;
  • тривалість ефекту від 6 місяців до 2 років.

Методика широко використовується для корекції овалу обличчя, вікового опущення тканин, усунення зони рубцювання, коригування асиметрії, заповнення відсутніх об'ємів у деяких ділянках обличчя, усунення глибоких і поверхневих зморшок. Як філер використовують гіалуронову кислоту, яка повністю сумісна з організмом людини.

Можливі побічні ефекти

Догляд за обличчям після контурної пластики фото 2 Незважаючи на те, що дана процедура є найбільш щадною, можлива поява ряду ускладнень. До них відносяться прояви в результаті неякісного проведення контурної пластики або особливостей організму.

Побічні ефекти:

  • Набряклість. Є природною реакцією організму на травмування від уколів. Симптом проходить самостійно протягом 3 днів. Якщо набряклість спостерігається довше, слід звернутися до лікаря.
  • Синці, гематоми. Можуть спостерігатися незначні гематоми на обличчі в місцях уколу, якщо впливу піддалася велика область і було використано велику кількість гіалуронової кислоти. Симптом проходить самостійно. Серйозніші наслідки несе гематома, яка розвинулася в результаті прийому антикоагулянтів. Перед проведенням ін'єкцій лікар зобов'язаний провести консультацію з пацієнтом і виключити ймовірність прийому подібних лікарських засобів.
  • Втрата чутливості. Протягом 14 днів, поки відбувається природний розподіл препарату в тканинах, його накопичення може здавлювати нервові закінчення. Симптом проходить самостійно.
  • Пігментація. Якщо після ін'єкції не берегти шкіру від сонця, на місці уколів можуть з'явитися пігментні плями.
  • Фіброз. Реакція відторгнення на введений препарат. Виявляється у вигляді кульок і ущільнень в місці введення. Залежно від складності фіброма може розсмоктатися самостійно, або може знадобитися хірургічне втручання або введення препарату, що руйнує гіалуронову кислоту.
  • Рубці. Можуть розвинутися при неправильному догляді або травмуванні зони втручання.

Рекомендації лікарів після контурної пластики

Щоб філер рівномірно поширився на виділеній ділянці, а місця уколів швидко відновилися, необхідно дотримуватися ряду правил.

Правила догляду:

  • протягом доби після процедури заборонено використовувати декоративну косметику та торкатися руками зони впливу;
  • протягом 2 тижнів заборонено солярій та перебування на сонці. У цей період необхідно використовувати косметику для захисту від сонця з SPF 30;
  • варто обмежити відвідування сауни, лазні та басейну протягом 2 тижнів;
  • протягом 1-1,5 місяців заборонено проведення агресивних процедур (чистка, масаж, пілінг та інші);
  • заборонено прийом препаратів, що розріджують кров, протягом 2 тижнів;
  • протягом 2 тижнів заборонено переохолодження або сильний термічний вплив на зону втручання.

Якщо протягом реабілітаційного періоду спостерігаються виражені больові відчуття в області введення ін'єкцій, погіршується загальне самопочуття, необхідно повідомити про це лікаря.

Догляд за обличчям в домашніх умовах

Після контурної пластики протягом 1 місяця слід спати на спині, щоб запобігти зсуву гелю. Більша частина косметики, яку ви наносите на шкіру, має містити сонцезахисні фільтри. Їх використання рекомендується навіть у зимовий час. Для зменшення набряклості і зняття гематом можуть бути призначені спеціальні мазі, але їх застосування без рекомендації лікаря небажане.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
18-10-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Успішність пластики грудей та естетичність результату багато в чому залежать від післяопераційного догляду. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, то ви отримаєте саме той результат, якого бажали, і не зіткнетеся з ускладненнями. Реабілітаційний період В середньому період реабілітації після маммопластики триває близько 6 тижнів. Цей термін може змінюватися в залежності від складності проведеної операції.
Багатьох жінок, які бажають зробити пластику грудей, зупиняє страх можливих порушень лактації після операції. Пластика молочних залоз є складною операцією, але при якісному її виконанні ніяк не відбивається на здатності жінки до лактації. Безпека лактації з імплантами При встановленні імпланту залози, які відповідають за вироблення молока, не задіяні. Він встановлюється під м'яз і залози, що абсолютно не заважає процесу лактації.
23 вересня 2017 року в Києві компанія «ПОЛІТЕХ ХЕЛС Україна» за підтримки Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів провела воістину градіозне міроприємство - міжнародний майстер-клас: "Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості", на яке був запрошений всесвітньо відомий пластичний хірург, талановитий лектор, професор пластичної хірургії університету Падуї (Італія)  Маріо Пеле Чераволо.
Ринопластика - серйозна операція, яка передбачає розсічення значних ділянок шкірних покривів, хрящової і кісткової тканини. З її допомогою проводиться усунення горбинки на носі, реконструкція кінчика, зміна розмірів, корекція асиметрії. Після пластики носа пацієнт обов'язково проходить період реабілітації. Розглянемо, які наслідки можуть бути після ринопластики і як проходить відновлення.
Щоб ринопластика пройшла успішно і у пацієнта в майбутньому не виникло ускладнень, необхідно правильно підготуватися: врахувати всі показання та протипоказання до пластики, здати аналізи і пройти ряд обстежень. Розглянемо специфіку підготовчого етапу ринопластики. Показання до проведення ринопластики Пластика може проводитися в разі незадоволення розміром або формою носа або з медичних міркувань, коли порушення форми носа призводять до ускладнення дихання і проблем зі здоров'ям.